Equipage Lesley Tävlingstopp
549 kr
Equipage Lesley Tävlingstopp
En tävlingstopp som är kombinerad med elegans och komfort.
Denna topp är inte bara gjord för att imponera, utan också designad för att ge föraren den ultimata komforten under prestanda.
En mängd detaljer som gör den unik med vackra veck vid krage och handled till de gnistrande klara stenarna som fungerar som knappar.
Tillverkad av ett något tjockare tyg, är denna tröja idealisk för ryttare som vill kombinera stil med funktionalitet under coolare evenemang. Tack vare det stretchiga materialet är denna tävlingstopp perfekt för tävlingens intensiva stunder, där full rörelsefrihet är avgörande. Även under press och i nervkittlande situationer ser det andningsbara tyget till att du håller dig torr och bekväm.
De klara stenarna som används som knappar ger en touch av lyx, vilket gör denna tävlingstopp till ett måste för den modemedvetna ryttaren.
Färg |
Vit |
---|---|
Storlek |
XS ,S ,M ,L ,XL |
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
Relaterade produkter

Azzezo 2GO Skokräm
65 kr
EGO7 Boot cream
199 kr
Beris Kombi Tongue port soft
1.689 kr
Beris Three-ring Tongue port soft
1.429 kr
Beris Three-ring Comfort soft
1.429 kr
Beris Pelham Tongue port soft, lång skänkel
1.879 kr
Beris Pelham Leather soft, kort skänkel
2.119 kr
Recensioner
Det finns inga recensioner än.